Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Grzybiany

Grzybiany, dolnośląskie

  • 199 000 zł
  • 1 973 m²
  • 100,86 zł/m²

Zdjęcie

Izabela Krotla

Skontaktuj się

Działka budowlana Grzybiany

Grzybiany, dolnośląskie

zaktualizowane:
24 kwietnia 2026

199 000 zł

1 973 m²

100,86 zł/m²

Działka budowlana Grzybiany

Zaktualizowane: 24 kwietnia 2026

199 000 zł 1 973 m² 100,86 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 199 000 zł (100,86 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: SELDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 24.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 243/16507/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Grzybianach gm. Kunice, zlokalizowanej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej co sprawia, że jest to idealne miejsce na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Cisza, spokój i bliskość natury to czynniki, które sprawiają, że wypoczynek tam to czysta przyjemność!

Szczegóły nieruchomości
Typ działki: budowlana o numerze 133/2
Powierzchnia: 1973 m2
Cena: 199. (...)

Agent

Izabela Krotla

788 169...

788 169 287

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Izabela Krotla

788 169...

788 169 287

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości